Dnes je 28.01.2023, svátek má Otýlie

CENÍK SLUŽEB

Akce Cena nájmu
Pronájem - výdělečná akce (zábava, ples...) 6.000,- (nerozlišuje se člen/nečlen sokola)
Pronájem - nevýdělečná akce/za noc (+příprava a úklid) 500,- člen / 1.000,- nečlen
Pronájem - prodejci obuvi/oblečení 2.000,-
Hody - zábava (pátek-neděle) 8.000,-
Hody - nácviky/dopitky 200,- / 1
Sport/kultura mimo Sokol - pravidelný 150,-
Sport/kultura v rámci Sokol - nečlen 20,- / 1
Sport/kultura v rámci Sokol - člen zdarma

Uvedené ceny jsou bez "médií" (voda, elektřina, topení), elektřina a voda se účtuje dle reálné spotřeby (případně voda paušálem), topení paušálem (mimo pronájmu prodejcům obuvi/oblečení, za ten je cena konečná). Ceny jsou smluvní, lze se dohodnout na jiném "způsobu" placení (dřevo, provedení různých prací, podíl ze zisku...).

Cena za média Cena
Voda - paušál akce malého rozsahu (narozeniny...) 50,-
Voda - paušál akce velkého rozsahu (zábava, ples) 300,-

Voda 75,-/m3
Elektrická energie 7,-/kWh

Kazde rano se v Africe probouzi lev. Vi, ze musi bezet rychleji nez gazela, jinak umre hlady. Kazde rano se v Africe take probouzi gazela. Vi, ze musi bezet rychleji nez lev, jinak prijde o zivot. Kazde rano, kdyz se probudis, neptej se, jestli jsi lev, nebo gazela, ale dej se do behu.